Черкаські правоохоронці навчались забезпечувати порядок на виборах

03 березня 2019, 09:25

На базі інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля поліцейські відпрацьовували дії щодо забезпечення публічної безпеки і порядку, зокрема під час виборчого процесу, інформують на сайті Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

У тактико-спеціальних навчаннях взяли участь працівники підрозділів ГУНП в Черкаській області, територіальних відділів та відділень поліції області, кінологи, вибухотехніки, інструктори Тренінгового центру, працівники батальйону поліції особливого призначення, груп тактико-оперативного реагування (ТОР), Головного управління ДСНС, військовослужбовці Національної гвардії та курсанти інституту пожежної безпеки.

Під час навчань правоохоронці на місцях відпрацювали різні змодельовані ситуації: виявлення небезпечного предмету на виборчій дільниці, надання медичної допомоги виборцю під час голосування та затримання особи, яка заклала вибухонебезпечний предмет поблизу будівлі.

Спеціальні навчання проводилися з метою відпрацювання взаємодії правоохоронців та інших служб, щоб відпрацювати взаємодію та алгоритм дій у випадку загострення конфліктних ситуацій під час забезпечення публічної безпеки і правопорядку для надійного захисту громадян.

Коментарі

Вгору