Черкасців продовжують агітувати по телефону

25 травня 2014, 13:54

Сьогодні почали надходити sms із результатами екзит-полу голосування за президента, в якому перше місце давали Петру Порошенку. СМС також містила підпис УЦЭПИ (Центр разумкова). 

Про це інформує ГО "ОПОРА".

Окрім цього, вчора спостерігачу ОПОРИ у Вконтакті прийшло повідомлення від акаунту Віталія Іляшенка (голова Черкаської обласної організації партії «УДАР») із закликом підтримати на виборах партію у Черкаську міську раду.  Як повідомив ОПОРІ сам Віталій Іляшенко: «Наскільки я знаю, ми в п’ятницю надсилали…З вчорашнього дня – я не знаю, треба перевірити…». 

Також  сьогодні черкащанам розісилали sms із проханнями підтримати «УДАР Віталія Кличка». Повідомлення відправляли з номера оператора «Київстар» 067 882 61 08.

Окрім того, вчора надсилали sms від невідомого абонента «VIBORI – 2014» із закликом підтримати Петра Порошенка (кандидат в Президенти України).

Нагадаємо, що відповідно до ст. 47 п. 2 Закону України «Про вибори депутатів…» «передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору