Черкасцю загрожує до 12 років тюрми за контрабанду цінних предметів археології

15 лютого 2019, 17:57

Черкасцю загрожує до 12 років тюрми за контрабанду цінних предметів археологіїЖитель Черкас планував переправити через державний кордон України 75 предметів археології та старовини, виготовлених із заліза й бронзи, які він здобув під час археологічного пошуку та розкопок на територіях Смілянського і Кам’янського районів Черкаської області.

Згідно з проведеними експертизами зазначені предмети зараховують до культурних цінностей та мають історичне значення.Черкасцю загрожує до 12 років тюрми за контрабанду цінних предметів археологіїЗа результатами досудового розслідування прокуратурою області погоджено повідомлення про підозру вказаній особі у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 201 (замах на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, за попередньою змовою групою осіб, виконавши всі дії, які він вважав необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від його волі) Кримінального кодексу України.

Незаконні дії підозрюваного припинено працівниками управління СБУ в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.Черкасцю загрожує до 12 років тюрми за контрабанду цінних предметів археологіїСанкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору