Черкасцю, який в соцмережах виправдовував збройну агресію Росії, дали іспитовий термін

19 жовтня 2022, 19:25

Фото тематичне

Жителя міста Черкаси, який виправдовував, визнавав правомірною та заперечував збройну агресію Російської Федерації проти України, а також глорифікував її учасників, засудили.

За даними слідства, чоловік у забороненій соціальній Інтернет-мережі "Вконтакте" в особистих переписках неодноразово відправляв та розміщував матеріали, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України та глорифікував осіб, які здійснювали збройну агресію РФ проти України

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину та запевнив суд, що шкодує про скоєне і засуджує свою поведінку.

Також чоловік розпочав активну блогерську діяльність в соціальних мережах та зняв понад 40 відеосюжетів з потерпілими та очевидцями в містах, які постраждали та перебували в російській окупації з метою висвітлення результатів російської агресії в Україні.

Суд визнав вказану особу винною та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Врахувавши щире каяття, активне сприяння досудовому розслідуванню, а також блогерську діяльність щодо висвітлення наслідків війни та інші пом’якшувальні вину обставини, суд встановив обвинуваченому іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців, та поклав на нього низку обов’язків, які перевірятимуться відповідними державними органами.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими УСБУ в Черкаській області.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору