Черкасцям розповіли, чому досі не відкрили колесо огляду та Міст кохання

25 липня 2019, 15:01

Сумнозвісний Міст кохання у Черкасах можливо відкриють наступного тижня, а на колесі огляду черкащани зможуть покататися скоріше за все на День Незалежності, якщо «ніхто не вставлятиме палки в колеса».

Про це повідомив директор КП «Дирекція паків» Андрій Куча у коментарі «Про все».

За його словами, на мосту залишилося встановити перила й здати його в експлуатацію. Сама робота з документами може тривати день, два, або й місяць.

Що ж до запуску атракціону "Колесо огляду", то зараз там лише мають облаштувати прилеглу територію. Тобто встановити паркан, докласти тротуарну плитку, посіяти газон тощо. Ці роботи триватимуть близько півтора тижні. Потім приїде організація, яка встановлювала атракціон. Вона проведе пускові роботи. Потім все це перевірить комісія і "Колесо огляду" здадуть в експлуатацію, якщо перевірки пройдуть нормально.

- Ті хто стверджують, що атракціон збудований не за стандартами, то мали про це зауважити до того, як надавати дозвіл на будівництво та встановлення колеса ще на етапі розгляду проекту. Фізичних робіт залишилося зовсім мало, якщо не вставлятимуть палки в колеса, й атракціон нормально здадуть в експлуатацію, то він запрацює вже до Дня Незалежності, - сказав Андрій Куча.

Коментарі

Вгору