Черкасця судитимуть за психологічне насильство над матір’ю

22 липня 2020, 20:38

фото тематичне

Черкасець, який неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства вчинив психологічне насильство відносно своєї матері, що виражалося у словесних образах потерпілої, погрозах, висловлюванні нецензурною лайкою, що завдало їй морального болю та психологічних страждань, приниженні її честі та гідності, погіршення якості життя потерпілої особи.

 Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом домашнього насильства, тобто умисного систематичного вчинення  психологічного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

Наразі процесуальним керівником затверджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

За інформацією пресслужби Черкаської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору