Черкасці вже декларують свої минулорічні доходи

23 січня 2014, 18:35

Жителі міста Черкаси декларують доходи, отримані ними у 2013 році.

- З початку 2014 року 70 черкасців вже задекларували отримані ними минулорічні доходи на загальну суму понад 7,2 млн. гривень, - повідомила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Черкасах Олена Ротаєнко.

Вона нагадала, що з 1 січня 2014 року стартувала кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до ДПІ у м. Черкасах до 1 травня 2014 року.

Обов’язково подають річну декларацію про майновий стан і доходи громадяни, які:

- отримали окремі доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався;

- отримали доходи від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності);

- отримали іноземні доходи.

Платнику податку не потрібно подавати декларацію, якщо він отримував доходи виключно від податкових агентів, за результатами операцій з якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. В цьому випадку декларація подається упродовж всього 2014 року.

Шановні черкасці! Державна податкова інспекція у м. Черкасах закликає сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларації.

Поділитись

Коментарі

Вгору