Черкасці – серед призерів чемпіонату України серед ветеранів

09 вересня 2020, 16:40

фото тематичне

З 28 по 30 серпня в Умані відбувся відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів. Участь у змаганнях взяли понад 140 спортсменів. Учасники змагалися у вікових категоріях від «35-39» до «+70».

Золото чемпіонату у віковій категорії 40-44 роки у каное-одиночці на дистанції 200 метрів вдалось вибороти черкасцю Серію Юрчуку. У цій же дисципліні бронза у Віталія Харченко.

В байдарці-одиночці у віковій категорії 40-44 роки на дистанції 200 метрів перше місце посів Анатолій Калініченко. На дистанції 200 метрів у віковій категорії 45-49 років у байдарці-одиночці другу сходинку п’єдесталу посів Олексій Яковченко.

У каное-двійці на дистанції 200 метрів у віковій категорії 40-44 роки здобули Сергій Юрчук та Олексій Яковченко. У каное-двійці на дистанції 500 метрів у віковій категорії Сергій Юрчук та Олексій Яковченко вибороли золото. У цій же дисципліні срібло у Віталя Харченко та Володимира Скицька. У байдарці-двійці на дистанції 500 метрів у віковій категорії 40-44 роки третє місце у Олега Ганіча та Анатолія Калініченка.