Реконструювати спортивну залу однієї з шкіл міста просять черкасці

07 травня 2019, 21:12

Черкасці просять реконструювати спортивний зал однієї зі шкіл міста

Петиція з проханням негайно провести реконструкцію спортивної зали школи №34 з'явилася на сайті Черкаської міської ради 6 травня. 

- Продовжити роботи з реконструкції спортивного залу школи № 34. Запланувати на цей проект в міському бюджеті кошти.  Найголовніше – зробити реконструкцію за старим проектом. Він передбачав:

- Реконструкцію підлоги з дуба для безпеки школярів і спортсменів;

- Встановлення глядацьких балконів для зручності глядачів;

- Ремонт туалетів та роздягалень;

- Облаштування табло та унікального спортивного обладнання;

- Реконструкція світлових вітражів.

Нам не потрібен новий проект від «мера Бондаренка», який перетворить спортивний зал школи на звичайний зал, де будуть пофарбовані стіни, і зроблена епоксидна підлога травматичної дії. Балкони для глядачів в «проекті Бондаренка» - не передбачені. Безпека наших дітей – найголовніше.  У 2018 році за пропозицією Бондаренка були зняті кошти з реконструкції спортивної зали школи № 34. Гроші перекинули КП «ЧЕЛУАШ» на ямковий ремонт доріг. Ні ремонту доріг, ні ремонту спортивної зали. У 2019 році Бондаренко і голова бюджетної комісії Тренкін не передбачили в бюджеті кошти на проведення ремонтних спортивної зали школи № 34. Вимагаємо:

1. Передбачити в бюджеті міста 10 млн. грн на завершення ремонту спортивної зали школи № 34;

2. Зробити реконструкцію за старим проектом, а не проектом, який хоче міський голова Бондаренко і його депутат від «Батьківщини» Юрій Тренкін;

3. Оскільки тендер проведений і визначений переможець, продовжити ремонтні роботи вже цього року., - зазначено в петиції", - зазначено в петиції.

Ініціатор Сергій Кузляєв просить всіх жителів міста підтримати його петицію.

До кінця збору підписів залишилося 29 днів.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Читайте такожЧеркасці просять встановити освітлення на деяких вулицях міста.

Коментарі

Вгору