Черкаський зоопарк заробив у 2021 році на 3 мільйони більше, аніж планувалося

16 листопада 2021, 20:43

Директор черкаського зоопарку Євген Ван розповів під час виконавчого комітету, що у зоопарку ціни на квиток не змінювалися протягом двох років. Зросла лише вартість квитка вихідного дня - і завдяки цьому вдалося й отримати більше коштів, і залишити стару ціну.

Євген Ван зауважив, що у попередньому році планувалося протягом 2021 заробити 7 мільйонів гривень. Проте вже зараз зоопарк отримав понад 10 мільйонів прибутку.

- Ми бачимо, що більша частина людей ходить у зоопарк у вихідний день. Кількість відвідувачів зросла значно: наприклад, у 2016 році, коли зоопарк був не оновлений, нас відвідувало протягом року 90 тисяч людей на рік. Вже у 17 кількість відвідувачів збільшилася удвоє - до 185 тисяч. Зараз ми менше позначки у 140 тисяч відвідувачів на рік не опускаємося. Але зменшилася кількість через пандемію коронавірусу, - пояснив Євген Ван.

Також директор зоопарку зауважив, що відвідувачів рахують лише тих, які купують квиток у зоопарк. Проте щочетверга відбуваються і пільгові програми: черкащан, які мають пільги, впускають на територію безкоштовно.

- Якщо рахувати загальну кількість осіб, які відвідали наш зоопарк - і тих, хто купує квиток, і хто може безкоштовно його відвідувати - це буде орієнтовно 170 тисяч людей, - розповів Євген Ван.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору