Черкаський військовий звинуватив нардепа у провокації через фото з прапором

14 квітня 2023, 13:34

Черкаський військовий Дмитро Кухарчук звинуватив народного депутата Антона Яценка у провокації через прапор "азовців". Яценко на своїй сторінці у Фейсбуці виклав світлину зі стягом, який він нібито отримав від бійця окремої штурмової бригади "Азов".

За словами народного обранця, його команда нібито допомагає цій бригаді.

"Для мене велика честь отримати прапор від черкащанина-патріота, бійця Батареї управління та артилерійської розвідки 3 окремої штурмової бригади "Азов" Франчука Ігоря Івановича. На прапорі підписи його бойових побратимів. Наша команда їм допомагає", - написав Яценко.

Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук спростував причетність названого військового до його бригади.

"Від імені управління бригади офіційно заявляю: жодних рішень стосовно передачі прапору зі словами подяки чи будь-яких інших подяк Антону Яценко бригада не приймала. В результаті внутрішнього розслідування стало відомо, що людина яка вже переведена до іншої військової частини і не є бійцем 3 ОШБр прийняла самовільне рішення про передачу прапору. Дії Яценка прошу вважати спланованою провокацією, направленою на дискредитацію підрозділу", - пояснив військовий.

Під цим дописом Антон Яценко спробував виправдатися, що фото виклав в знак подяки і поскаржився, що його намагаються дискредитувати.

Світлину нардеп поки не видалив, але обмежив можливість коментувати його допис.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору