Черкаський військовий збирає гроші для ремонту мобілізованої техніки

16 листопада 2023, 15:00

Черкаський військовий Ярослав Нищик збирає кошти на ремонт техніки для підрозділу, який воює вже півтора роки. Нині військові проходять відновлення, але невдовзі повернуться до виконання бойових завдань.

Захисникам необхідно було 150 тисяч гривень. 60 тисяч гривень зібрали раніше, але їх вже витратили за призначенням. Завдяки цим коштам ремонтуватимуть мобілізовану техніку.

"Нині я - солдат 198-о батальйону 111-ї бригади. Підрозділ проходить відновлення після півторарічної "бойовки" і готується до виконання нових завдань. Разом з людським поповненням отримуємо і техніку, мобілізовану з різних сфер народного господарства. Першочергове завдання на сьогодні - провести ремонт трьох ГАЗ-66, КАМАЗу та низки пікапів. Орієнтовна сума збору була близько 150 тисяч гривень. Вдалося зібрати трохи більше 60 тисяч, які вже витрачено", - пише Ярослав Нищик.

Також військовий звернувся до забезпечених людей, аби вони надали допомогу у вигляді екскаватора, антидронових систем та мобільних РЕБів. Все це захисники готові офіційно приймати на баланс підрозділу.

Задонатити військовим можна за реквізитами: 4149 4999 9274 0140 (Нищик Я.В.)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору