Черкаський ветеран АТО запропонував Скічку піти воювати

10 вересня 2021, 11:28

Черкаські ветерани АТО/ООС під час сесії обласної ради запропонували очільнику Черкащини Олександру Скічку підписати контракт зі Збройними силами України.

Ветеран російсько-української війни Олег Толмачов зазначив, що в той час, поки молодий очільник будує свою кар'єру, в окопах воюють і гинуть захисники.

- Я розумію, що ви гарний і швидко прийшли до успіху, але в цей час не менш гарні хлопці воюють на передовій. Тому прошу ознайомитися з положеннями ЗСУ і підписати контракт, - попросив Олег Толмачов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вячеслав :

Спершу хай до Порошенко схрдить)))

Kostas :

Портки зпочатку попрасуй від гі*на,що тобі Порох настав,де****ча т**е.

Лариса :

От якраз Порошенко в армії служив, на відміну від найвеличнішого уклоніста!! І , взагалі, до чого тут Порошенко??? У нас уже третій рік інший президент!!

Оксана :

Спитайте у цього скичка про те як він йшов до успіху,як від замовляв підняти під себе телебачення і зробити АТО.Плкажіть йому стежку,….. І чурку ,біля Холма Слави в м.Черкаси ,зліва від Холма.Хай згадає як він замовляв торговою зброєю зі словами його : А можно………??Після чого захотів замовити керувати областью і стати як Медведчук…… .Далі продовжувати можно багато. До Путіна хотів відійтвідійти,відійти і цікавився що пам ятвв

Вододимир :

Правильно, і не тільки сину банкіра в армію, а й “відкосившому” Головнокомандувачу, який повинен понюхати пороху в окопах. А там і в очі ” молі” загляне.

Людмила :

А бути президентом ,це по вашому дуже легко???Та ще у нас на Україні…

Валерій :

Отак тепер всі АТОшники будуть всіх заставляти воювати, чи лише тих, з ким у них не виходить домовлятись чи вимагати? Це і ми тепер не маємо права робити їм зауваження, висловлювати протилежну думку ,” бо ми не воювали”.

Днепр :

В точку! Я бы Тем кто не воевал или не помогал фронту запретил бы не только что-либо говорить, но и голосовать и заниматься любой политической деятельностью.

Оля :

Та ви шо? Зять мільярдера піде в окопи? Назвіть хоч одного із от ТАКИХ, хто воював нв Донбасі. Усі сини або зяті “потрібніші” на мирній землі.

Павло :

Альфонс-хрустальная ручка,он-же Скічко.От такого предложения-грех отказаться!Или сжало?

Наталья :

Пусть Скичко не только повоюет, а потом может дойдет до таких людей на высоких постах как живётся пенсиоенрам-переселенцам,может снизойдут до нас. За 7 лет даже никто и не поинтересовался нашей судьбой.

Вододимир :

Як правило, подібні чиновники ” косили” від армії по хворобі. Запитання: – ” Як можуть хворі, а може і неповносправні типи керувати регіонами та державою ?”. Відповідь : ” Бо голосували за них такі ж неповносправні “. Ви достойні того, кого вибрали. Анекдот – головнокомандувач не має уяви про армію, не кажучи про правила дотримання таємності. Звідси і нарада по вагерівцям у присутності с**лок і всяких пі***ів ФСБешних.

Гость :

Альфонселло-уклоніст.

Вгору