Черкаський ветеран розповів, за якими критеріями відбирають у Нацзбірну, яка поїде у Ванкувер

11 червня 2024, 17:38

Нещодавно у Києві завершилися п’яті національні змагання Ігри Нескорених. В них взяли участь понад 3 сотні ветеранів, серед них - черкащани.

Черкаський ветеран Олександр Носенко змагався у волейболі сидячи та штовханні ядра. Чоловік розповідає, що Ігри Нескорених це не змагання, а реабілітація через спорт.

"Це були Всеукраїнські змагання для ветеранів. Але також буде проводитися відбір до Національної збірної України ветеранів на Ігри Нескорених у Ванкувері, які відбудуться у 2025 році, - розповідає журналістам Про все Олександр. - Загалом, це навіть не про суперництво, а про реабілітацію через спорт. Багато хлопців уперше приїхали. Цього року було побито рекорд, адже на Ігри Нескорених зареєструвалося 496 учасників. Тобто, з'явилося дуже багато нових людей".

Невдовзі результати змагань будуть опрацьовані й тих, хто потрапить до складу збірної, оголосять через соцмережі.

"Відбір проводиться за кількома факторами і перемога у змаганнях має вагу лише 10%, - пояснює черкащанин. - Ми всі мали співбесіду із психологами і понад 40% залежить саме від результатів цієї співбесіди. Також має значення, чи допоможе змагання в реабілітації бійця. Ще важлива мотивація. В кожного вона своя. Ось 4 фактора, за якими відбиратимуть до збірної".

Олександр Носенко пояснює, що не має цілі потрапити до Нацзбірної ветеранів й хотів перевірити свої можливості.

Нагадаємо, активними учасниками національних Ігор Нескорених - 2024 були спортсмени-ветерани війни МСК «Дніпро», для багатьох з яких такі змагання були першими.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору