Черкаський університет відзначив 101 день народження

20 жовтня 2022, 18:25

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи з нагоди 101-го Дня університету.

В урочистостях взяли участь начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний, секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін, митрополит Черкаський і Чигиринський. Іоан та інші.

У межах заходу відбулося вручення військових звань випускникам кафедри військової підготовки ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

У боротьбі за цілісність, свободу і незалежність України з 2014 року Черкаський національний втратив 8 своїх студентів та випускників. Тому присутні вшанували пам’ять усіх полеглих хвилиною мовчання, а студенти традиційно поклали квіти до пам’ятника "Борцям  за волю України!"

З отриманням офіцерського звання випускників привітав ректор Черкаського національного університету Олександр Черевко:

— Сьогодні — 239 день повномасштабної війни в Україні. І Черкаський національний тримає стрій разом з усіма, хто боронить нашу землю. 62 молодші офіцери, які здобули військову освіту за двома військово-обліковими спеціальностями, поповнять когорту  захисників України, - зазначив Черевко.

З нагоди 101 Дня університету колектив отримав низку нагород і відзнак.

— Сьогодні потрібно тримати стрій. І ЧНУ його тримає. Ми провели успішний набір — на 400 студентів більше, ніж торік. І це — результат злагодженої роботи всього колективу, а також приймальної комісії, показник нашого іміджу, нашого високого рейтингу та довіри до нас. Тому вітаю всіх зі здобутками та 101 днем університету, — зазначив ректор.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдна Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору