Черкаський університет уклав угоду про дуальну освіту з агропідприємством

23 липня 2023, 15:16

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького в межах розвитку дуальної освіти уклав угоду з Уманським тепличним комбінатом. Кращі студенти матимуть змогу там працювати за фахом.

Ректор ЧНУ Олександр Черевко побував на підприємстві та підписав угоду з директором Миколою Гордієм. Угода передбачає відбір кращих студентів та влаштування їх на підприємстві, взаємодію з центром аналітичних досліджень «Прагма».

"Нині Міністерство освіти і науки України бачить майбутнє вищої освіти саме у розвитку дуальної освіти, яка впроваджується в ЧНУ вже чотири роки. Студенти кількох наших спеціальностей вже мають такий досвід. На прикладі «Агрономії» ми бачимо попит на наших фахівців. Розвиваємо й інші напрями", — сказав Олександр Черевко.

За дуальною формою освіти у ЧНУ навчаються студенти спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Агрономія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

За інформацією пресслужби ЧНУ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору