Черкаський театр дав дві вистави в Кропивницькому

23 червня 2023, 17:36

У Кропивницькому дав дві вистави Черкаський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка. На малій сцені театру М.Л.Кропивницького черкащани показали постановку «Елеонора», а на великій – нетлінне «Украдене щастя» Івана Франка, пише ugorod.kr.ua.

У Кропивницькому дав дві вистави Черкаський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка. На малій сцені театру М. Л. Кропивницького черкащани показали постановку «Елеонора», а на великій – нетлінне «Украдене щастя» Івана Франка.

Режисер Станіслав Садаклієв зробив це доволі оригінально. Сцена була майже темною, висвітлюючи окремі моменти дійства. А поряд з основними героями, що утворили любовний трикутник – Анною, Миколою та Михайлом – весь час перебували Він і Вона, ототожнюючи внутрішні переживання персонажів.

Соціально-психологічна драма не може нікого залишити байдужим. Трагічний фінал історії відомий. Але цікаво було, як режисер обіграє фінал, адже стіни і меблі-трансформери по ходу п’єси були продумані до найменших дрібниць.

І очікування присутніх було винагороджено. Купа сокир, одна з яких стала фатальною для Михайла, і його відхід в інший світ через люк на сцені і справді вразили. А підсвітка живота вагітної Анни вселили надію, що життя продовжується, і героїні навіть після смерті коханого буде ким опікуватися.

Пристрасті просто зашкалювали, а глядачі споглядали за дійством на сцені, затамувавши погляд.

Прем’єра вистави відбулася у 2021 році.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору