Черкаський суд видав Ізраїлю злочинця, який 10 років ґвалтував своїх дітей

24 квітня 2023, 11:24

Черкаський Придніпровський суд ухвалив рішення про екстрадицію до Ізраїля чоловіка, який впродовж 10 років ґвалтував власних дітей. Заяву про застосування спрощеного порядку екстрадиції подав сам обвинувачений.

Окружний суд м. Назарет Держави Ізраїль звинувачує свого громадянина у вчиненні злочинів, пов’язаних із зґвалтуванням за обтяжуючих обставин Кримінального кодексу Ізраїлю. За інформацією ізраїльських правоохоронців, чоловік ґвалтував і розбещував своїх дітей упродовж десяти років. Після висунення чоловіку обвинувачення, він втік в Україну, перетнувши кордон із паспортом громадина Португалії.

Поліцейські Департаменту карного розшуку встановили місцеперебування чоловіка на території Умані, а поліцейські ГУНП в Черкаській області розшукуваного затримали. Ухвалою слідчого судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області до нього застосовано запобіжний захід - тимчасовий арешт з перебуванням у Черкаському слідчому ізоляторі.

У поданій заяві підозрюваний просив про застосування до нього спрощеного порядку видачі до Держави Ізраїль. Чоловік зазначив, що він добровільно надає свою згоду на екстрадицію для притягнення його до кримінальної відповідальності за злочини, вчинені на Батьківщині. Відтак щодо ізраїльнянина застосували екстрадиційний арешт.

За інформацією пресслужби Придніпровського райсуду Черкас

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору