Черкаський репер випустив саундтрек до нової книжки Артема Чеха

03 вересня 2021, 17:25

Репер Freel випустив нову пісню «Давній друг», яка стала саундтреком до книжки письменника Артема Чеха «Хто ти такий». 

«Хто ти такий» — це класичний роман виховання. Історія дружби тривалістю у 10 років між простим хлопчиком з провінції Тимофієм та ветераном війни в Афганістані Феліксом. 

Автор інструменталу в пісні — український саундпродюсер Стас Чорний, відомий по співпраці з Alyona Alyona, Jamala, Open Kids, LAUD, Океан Ельзи, Kalush та ін.

- Ми з Артемом дружимо уже 16 років, і я сотні разів бував у тій самій квартирі, де розгортаються події книжки.   Ми зустрілися на студії, Стас Чорний почав награвати на синтезаторі мелодію, а я просто заплющив очі, уявив, як заходжу в цю квартиру, відчув її атмосферу, ніби перенісся у часі і вже за кілька годин трек був майже готовий. Магічний момент!, — розповідає Фріл. 

Після прочитання книжки пісня розкриється глибше, адже в тексті треку є багато прихованих відсилок до твору Чеха. На книжці, яку видає Meridian Czernowitz, надруковано QR-код з посиланням на пісню. 

За мотивами роману «Хто ти такий» українська режисерка Ірина Цілик зняла свій дебютний повнометражний ігровий фільм «Я і Фелікс», де роль головного героя Фелікса грає український письменник і музикант Юрій Іздрик, а Тимофія у дитинстві — син Ірини й Артема — Андрій. 

Слухати пісню можна тут:

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору