Черкаський репер вперше випустив пісню не на свій текст

03 серпня 2020, 23:01

фото з мережі

Черкаський реп-виконавець Freel записав пісню "Ей, люди" на текст Фоззі. Це вперше, коли Шалімов читав не свій текст. Про це він інформує на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами музиканта, Фоззі, для нього людина, якуназиває "Сенсей" і яка у творчому плані вплинула на нього чи не найбільше за інших.

- Майже всі (я в тому числі), хто читав текст, думали, що він новий і написаний по недавнім подіям. Набрав Фозза — виявляється, тексту 5 років.

Це і є ознакою пера дійсно великого Майстра — коли твої слова з часом не втрачають актуальності, навіть більше: цей текст звучить злободенно і у 2015, і у 2020, і так само прозвучав би і у 2000, - відзначив Андрій.

Також репер розповів, що в розумінні тексту кожен бачить своє, і це також ознака великого Художника — не лупити пензлем між очі, а дати простір.

Про сенс вкладений у рядки пісні Андрій Шалімов відкликається так.

- Телевізор, на жаль, досі відіграє значну роль в Україні — і так би хотілося, щоб вже завтра зранку люди почули не "вбили, викрали, розстріляли, вкрали", а слова про те, що настав час "зростати над собою і любити тих, хто біля нас". На жаль, злість і ненависть, яку людям вкладають в голови, вони часто віддають іншим людям.

Ей, люди! Може, давайте любити тих, хто біля нас і зростати над собою?

Наостанок Freel додав, сьогодні вийшла ціла купа треків у різних виконавців — всі вони об'єднані хештегом #RapInPeaceUA

Прослухати пісню можна тут: https://band.link/VqRGk?fbclid=IwAR2UggeTUXFaqyBtdM2agrZKJsw_H8GIYwIjOQjvIYYF_CT4RcvsGg880s4

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору