“Навіть GPS на телефонах вимикаємо”: черкаський музикант розповів про концерти в деокупованих містах

19 грудня 2022, 16:38

Черкаський музичний гурт "Спів Братів" кілька днів тому повернувся із деокупованого міста Куп'янськ, що на Харківщині. Там вони влаштували концерти для рятувальників та жителів міста.

До Куп'янська артисти поїхали на запрошення іншого музиканта - Колі Сєрги, який наразі воює в складі ЗСУ.

"Ми їздили з "культурним десантом", - розповідає для Про все лідер гурту Дмитро Осичнюк. - Коля Сєрга є ідейним натхненником цього проекту. Були в Ізюмі та Куп'янську. Це емоційно непросто - бачити ці території. Але люди там справжні молодці. В жодному разі не применшую проблем у Черкасах, але в цих містах люди живуть у зовсім інших реаліях".

Про виступи заздалегідь не оголошували, пояснює Дмитро.

"На тих територіях не можна так робити, - продовжує музикант. - Не оголошуємо про те, що десь має бути концерт. Навіть GPS на телефонах вимикаємо, коли приїжджаємо в місто. Ми виступали там, де люди збиралися отримувати гуманітарну допомогу. Робили це доволі швидко, аби не наражати людей на небезпеку, адже неподалік лінія фронту".

Гурт виконував свої авторські пісні. Дмитро зізнається, що їхні роботи "Масква" та "Ти - кнопка" люди знають навіть на Харківщині.

Музиканти й далі планують давати концерти на деокупованих територіях. Водночас вони тримають у секреті, які саме це будуть міста.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору