Черкаський “ЛНЗ” розійшовся нічиєю з полтавською “Ворсклою”

25 листопада 2023, 18:53

Сьогодні, 25 листопада черкаський ФК "ЛНЗ" на виїзді зіграв проти полтавської "Ворскли". У 15 турі УПЛ "фіолетові" зіграли внічию - 0:0.

Гра розпочалась під натиском полтавчан, однак невдовзі черкаські футболісти перехопили ініціативу. Майже весь перший тайм відзначився боротьбою обох команд в центрі поля.

У другому таймі футболісти "ЛНЗ" і "Ворскли" грали в досить жорсткий футбол і за це деякі гравці отримали жовті картки.

Відзначився голкіпер "фіолетових" Герман Пеньков, який на 70 хвилині витягнув з лівої від себе дев'ятки удар Артема Челядіна зі штрафного.

По завершенню другого тайму арбітр компенсував 2 хвилини, однак вони не допомогли визначити переможця - 0:0.

2 грудня підопічні Олега Дулуба зіграють на виїзді проти одеського "Чорноморця".