Черкаський “ЛНЗ” поступився “Динамо”

23 вересня 2023, 15:03

Сьогодні, 23 вересня, черкаський "ЛНЗ" у 8 турі УПЛ зіграв проти київського "Динамо". Черкащани приймали столичну команду на "Черкаси-арені". Матч закінчився з рахунком 2:4 на користь динамівців.

На 3 хвилині кияни відкрили рахунок. Володимир Бражко з центральної зони пробив перед штрафним під ліву стійку.

Атакувальний півзахисник "ЛНЗ" Віталій Бойко на 61 хвилині реалізував петальні у лівий нижній кут воріт, зрівнявши рахунок - 1:1.

На 72 хвилині Андрій Ярмоленко успішно пробив у дальній кут воріт черкащан.

На 77 хвилині Віталій Буяльський влучив у лівий нижній кут із пенальті.

У доданий арбітром час на 90+1 нападник "ЛНЗ" Максим Прядун головою завершив подачу з правого флангу від Норенкова, скоротивши відставання від киян.

На 90+3 Назар Волошин подвоїв перевагу динамівців над "фіолетовими".

У результаті протистояння черкаського "ЛНЗ" і київського "Динамо" завершилось із рахунком 4:2 на користь гостей.

Зазначимо, що перший удар у грі зробив черкаський ветеран війни, учасник "Ігор нескорених-2023" Максим Дмитраш.

30 вересня підопічні Олега Дулуба зіграють на виїзді проти команди «Верес».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram