Черкаський “ЛНЗ” громить 9-кратного чемпіона Данії

21 лютого 2022, 17:34

В рамках міжсезонних зборів у Туреччині ФК "ЛНЗ" з Черкас провів черговий контрольний поєдинок. Суперниками черкасців став футбольний клуб "В93" з датського Копенгагена. У товариському поєдинку черкасці фактично знищили датчан, перемігши з рахунком 4:0.

Довідково. «Б-93» (дат. Boldklubben af 1893) — датський футбольний клуб. Дев'ятикратний чемпіон Данії, володар кубка Данії 1982 року. Команда виступає в четвертій по значенню футбольній лізі Данії.

Гра, яка транслювалась у прямому ефірі на каналі "ЛНЗ" у Youtube, була доволі жвавою та багатою на моменти й голи.

Черкасці не залишили шансів скандинавам. Вже на 12 хвилині матчу черкасець Тищенко відкрив рахунок. На 34 хвилині гравець датчан зрізав м'яч у свої ворота, зробивши рахунок 2:0. З такими результатами команди пішли на перерву. Наступні 45 хвилин були не менш активними. Черкасці ще двічі відмітлись у воротах суперників. На 51 та 86 хвилинах відзначився Галенко, оформивши на свій рахунок дубль.

Нагадаємо, тиждень тому наша команда прибула в Анталію та заселилась в готель Sherwood Exlusive Lara, де проведе перші 14 днів турецьких зборів. Загалом, вони триватимуть 33 дні й на них черккасці зіграють 8 контрольних ігор.