Черкаський лікар після звільнення з військової служби повернувся до лікарської справи

06 січня 2024, 10:02

Лікар Андрій Зеленько із Черкас був учасником АТО, після демобілізації повернувся до лікарської справи, та з початком повномасштабного вторгнення вдруге взяв до рук зброю. Нині, після звільнення зі служби, знову вдягнув білий халат, інформують Подробиці.

На його телефоні ще досі чимало фото з початку російсько-української війни. Після вторгнення у Крим та на схід України лікар Андрій Зеленько вирішив стати на захист країни.

"Зрозумів, що починаються більш серйозні події всередині країни, і після зміни заввідділення підвіз мене до військкомату, я для себе прийняв рішення. Хоч воно було і не просте, в мене була маленька дитина на той час уже друга", - розповідає акушер-гінеколог Андрій Зеленько.

Більше року чоловік був на службі медиком, потім демобілізувався та повернувся до роботи. За фахом він акушер-гінеколог та узд-діагност. Але після повномасштабного вторгнення Андрій знову взяв до рук зброю. У складі черкаської тероборони він виїхав на східні позиції. У Попасній бачив, як росіяни руйнують місто.

"Півночі надаєш допомогу, півдня на бойовій позиції несеш вахту, де є ризик прориву. Вони використовували тактику випаленої землі, настільки була підготовка по ресурсах, що вони не шкодували цих снарядів, вони просто руйнували ці будівлі", - пригадує лікар.

У березні 2023 року через стан здоров'я близьких Андрій знову змінив зброю на лікарські інструменти.

Колеги називають Андрія надзвичайно спокійний та мудрим лікарем.

"Людина незвичайного такту, можливості знайти оці точки спілкування, точки дотику до пацієнток, до вагітних, це особливо потребує вміння, і в нього це все є", - розповідає головний лікар медичного закладу Сергій Медведчук.

У вільний від роботи час Андрій з родиною волонтерить, збираючи необхідне приладдя побратимам на фронт.

"Перемога до нас сама собою не прийде, якщо ми в цьому не будемо брати участі, бо, на превеликий жаль, хлопці, які там вони, закінчуються, по пораненню, по смерті, це є, і ми все це розуміємо, тому фронт постійно потребує будь-якої підтримки, хто що може, хай то і робить", - каже Андрій Зеленько.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору