Черкаський колаборант Замирайло винен ексдружині мільйони гривень

05 серпня 2022, 14:55

Черкаський депутат від ОПЗЖ Олександр Замирайло, якого зараз тримають у СІЗО за підозрою у колабораціонізмі, винний мільйони гривень, які він у різні роки позичав у людей та банків. Частину позовів, які подавали проти нього, чоловік програв.

Зокрема, він взяв у борг у своєї ексдружини 480 тисяч гривень ще 13 років тому. Забирати гроші жінці довелося через суд.

"1.10.2009 року між нею та відповідачем був укладений Договір позики, відповідно до якого вона передала відповідачу в якості позики 480240 грн., а останній отримав грошові кошти та зобов`язався їх повернути в строк до 31.12.2009 року. Вказаний факт підтверджується розпискою відповідача. Однак вказані зобов`язання відповідач не виконав, борг не повернув до цього часу", - йдеться у судовому документі.

Дружина вимагала сплатити не лише взяту суму, а й пеню та річні відсотки. Розгляд закінчився аж у 2019-ому році. Суд задовольнив її вимоги. Замирайлу присудили виплатити жінці 3 мільйони 840 тисяч гривень.

Рік тому один із банків також подав до суду на Замирайла через невиплачені відсотки. Договір позики на суму 171 тисяча гривень він взяв ще у 2007 році, але не платив. Банк відібрав у нього квартиру, яка належала йому та дружині. Проте виручена сума не змогла покрити всього боргу, який значно зріс. Тому банк вимагав повернути ще 113 тисяч гривень. Суд цю вимогу підтримав.

Після програшів у суді Замирайло подав власний позов, аби з його рахунків зняли арешт. Чоловік скаржився, що з його пенсії забирають 20 відсотків і в нього немає коштів на життя. Придніпровський районний суд відмовив йому у скарзі. Апеляційний суд залишив без змін рішення своїх колег.

Нагадаємо, співробітники СБУ затримали депутата Черкаської міської ради, який очолював фракцію «Опозиційна платформа – за життя» до заборони цієї партії, і водночас працював помічником чинного народного депутата. Чоловік не лише виправдовував російську агресію проти нашої держави, а й планував очолити окупаційну адміністрацію на Черкащині, якби ворогу вдалося захопити регіон.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

Уже пенсионер?Ну и как положено инвалид

Ольга :

Нічого дивного.

Вгору