Черкаським закладам охорони здоров’я та соцсфери передали гуманітарну допомогу

21 квітня 2023, 08:17

11 закладів охорони здоров'я та соціальної сфери Черкащини отримали продукти харчування першої необхідності. Їх передала БО «100% Життя Черкаси» в рамках гуманітарної підтримки від Всесвітньої продовольчої програми ООН World Food Programme. Серед цих закладів – 4 з міста Черкаси.

Як розповіла голова правління БО «100 % Життя Черкаси» Наталія Несват, серед тих, хто отримали продуктову гуманітарну допомогу – Перша Черкаська міська Лікарня, Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини», Територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси та Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага Життя».

"Це вже третя поставка цього року для тих, хто невтомно працює у сфері захисту охорони здоров'я та їх пацієнтів, – зазначила голова правління БО «100 % Життя Черкаси» Наталія Несват. – Ми цінуємо роботу працівників закладів охорони здоров’я і соціальної сфери, які третій рік безупинно долають наймасштабніші виклики сучасності. Саме тому для нас було важливо за можливості підтримати представників цих закладів. Завдяки їхній праці вдалося врятувати сотні життів, підтримати сотні людей".

З переданих продуктів у черкаський пологовому будинку готуватимуть їжу для пацієнток.

"У рамках цієї гуманітарної допомоги ми отримали борошно, цукор, крупи, чай, – розповідає директор КНП «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» Дмитро Вітренко. – Для нас це суттєва підтримка. Ми готуємо із цих продуктів їжу для наших пацієнток, серед яких є і жителі Черкас, і внутрішньо переміщені особи".

За інформацією Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору