Черкаським школярам не вистачає підручників для навчання

07 вересня 2020, 13:20

Про це повідомила мама школярки Марина Шушпанова у черкаській інтернет-спільноті. Жінка каже, що з десяти підручників доньці видали лише чотири.

Донька черкащанки навчається у 6 класі. Пані Марина наголошує: користуватися смартфоном дозволяє лише годину на добу. Тож як дитина навчатиметься без підручників - не розуміє.

- Поки дитина росте і в неї формується зір, я не дозволяю проводити зі смарфоном більше години на день. Комп'ютера та планшета в нас немає. Минулого року також не вистачало підручників, але казали, що це тимчасово. І так уже упродовж 5 років, але раніше була нестача одного-двох підручників. Цього року ситуація набагато гірша, - обурюється Марина Шушпанова.

Жінка додає: у школі дітям і батькам розповіли, що підручників більше не буде.

Очільник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов зазначив, що ситуацію вирішать до кінця цього тижня.

- Зараз відбувається перерозподіл підручників між школами міста, а інколи і школами області. Через пандемію все відбувається не настільки швидко, але ситуація щорічна. Вона є технічною, тому тут варто просто дочекатися, - прокоментував Сергій Воронов.

Головний освітянин Черкас додає: вирішити це питання раніше неможливо, оскільки комплектація класу відбувається упродовж усього вересня.

Поділитись

Коментарі

Вгору