Черкаським пенсіонерам в середньому платять 1345 гривень

20 квітня 2015, 12:59

28976

До бюджету управління протягом І кварталу 2015 року надійшло з усіх джерел фінансування 97687,0 тис. грн, що на 6217,07 тис. грн більше порівняно з відповідним періодом минулого року. При цьому забезпечено надходження власних коштів у сумі 35648,4 тис. грн. Самозабезпеченість коштами на виплату пенсій та допомог із початку року становить 35,5%.

Про це повідомила начальник управління Пенсійного фонду України у Черкаському районі Валентина Велько, інформують у Черкаській РДА.

Надходження коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття – 43,05 тис. грн.

– На обліку в управлінні перебуває 24178 пенсіонерів. Середній розмір пенсійної виплати станом на 1 квітня становив 1345,06 грн, – зазначає посадовець.

Люди з окупованих населених пунктів Донбасу отримують соціальні виплати на новому місці проживання. На обліку управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі перебуває 248 таких переселенців-пенсіонерів, розповідає начальник управління Валентина Велько.

– При зверненні внутрішньо переміщених осіб зі східних областей України ми невідкладно направляємо запит на паперову особову справу і паралельно опрацьовуємо їхні електронні пенсійні справи, – зазначає вона. – Таким чином, ми заощаджуємо час та пришвидшуємо соціальні виплати цій категорії населення.

Як поінформувала посадовець, учасники антитерористичної операції, а також сім`ї загиблих у зоні АТО за призначенням пенсії не звертались.

Поділитись

Коментарі

Вгору