Черкаський виш потрапив до ТОП-50 найпопулярніших університетів України

30 липня 2018, 15:52

Черкаський виш потрапив до ТОП - 50 найпопулярніших університетів України

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018 року. До ТОП-50 закладів вищої освіти за кількістю заяв від абітурієнтів увійшов Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. 

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Станом на 27 липня 2018 року до навчальних закладів вже подано більше 1,6 млн заяв від вступників. Абітурієнти, які вступають до вишів на базі повної загальної середньої освіти, подали більше 928 тисяч заяв. Лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

До ТОП-50 закладів вищої освіти за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти увійшов Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Заклад є єдиним представником Черкащини у ТОП – 50 і посідає 39 місце.

 

Черкаський виш потрапив до ТОП - 50 найпопулярніших університетів України

Поділитись

Коментарі

Вгору