Черкаський виконком затвердив кіоски Лисака і «ОТ і ДО», натомість відмовив «Юрії»

20 травня 2016, 13:56

e9b3a179f60a50c21635887d63d59674

На засідання виконавчого комітету 20 травня було винесено понад 50 питань, пов’язаних із встановленням тимчасових споруд у Черкасах. Саме засідання тривало не більше 40 хвилин. Члени виконкому від громадськості – Роман Ганзевич, Іван Києнко та Дмитро Кухарчук – були відсутні. Фактично кожне рішення голосувалося одностайно, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Виконком надав дозволи на розміщення ТС компанії "ОТ і ДО", в кіосках якої торгують газетами, журналами і цигарками і скандально відомому підприємцю Лисаку. Так, підприємець Лисак отримав погодження на розміщення кіосків на розі Юрія Іллєнка (колишня Горького) та Толстого, Самійла Кішки (колишня Рози Люксембург) та проспекту Хіміків, а також на вулиці Тараскова, 16.

Отримала дозволи на розміщення тимчасових споруд і компанія "Хотей-торг". Їхні кіоски з’являться на розі Шевченка та Пастерівської, на вул. 30 років Перемоги, Онопрієнка, 2 та на перетині Сумгаїтської і Ярославської.

Водночас виконком відмовив "Юрії" у розміщенні кількох їхніх кіосків.

Нуждаетесь в квалифицированной юридической помощи? Круглосуточная приватная нотариальная контора в Киеве всегда поможет вам!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору