Черкаський викладач потребує фінансової допомоги

05 лютого 2018, 08:29

В надзвичайно тяжких обставинах, опинився викладач української мови та літератури Черкаського професійного автодорожнього ліцею Мальований Василь Іванович. Перипротезний перелом лівої стегнової кістки, надзвичайний больовий синдром, різке погіршення функції опори і ходи, привело до того, що 29 січня йому видалили ендопротез лівого кульшового суглобу, частину пошкодженої стегнової кістки, і на 5 лютого заплановане тотальне ревізійне ендопротезування лівого кульшового суглобу.

Все це потребує немалих фінансових затрат. Вартість одного протезу 120 тис.гривень, а крім того ще витрати на лікування та на оперативні втручання.

Колеги і друзі звертаються до спільноти допомогти родині в лікуванні Василя Івановича.

Кошти можна переказати на картковий рахунок: номер картки Приватбанку 5168757300327634 (ІПН 2034702232) отримувач Мальований Василь Іванович.

- У профтехосвіті Черкащини мій батько Василь Іванович Мальований широко відомий. Понад 40 років він віддав педагогічній праці, працюючи вчителем української мови і літератури Черкаського автодорожнього ліцею. Виховав тисячі дітей. Не надбав ні власної квартири, ні якихось статків. Тепер йому потрібна допомога. Останні два тижні він перебуває в обласній лікарні, тиждень - без кульшового суглобу, з цілобовим влиттям знеболювальних і антибіотиків, на "витяжці". Днями у Василя Івановича - друга операція з протезування. Звісно, лікування потребує грошей, протезування - великих грошей. Родина вже вклалася по максимуму, а попереду - операція, післяопераційний період, реабілітація..., - пише у дописі донька Вікторія Мальована.

Вгору