Черкаський водоканал відзначили як одне з кращих водопровідно-каналізаційних підприємств України

23 січня 2018, 11:36

З 17 по 19 січня у місті Івано-Франківськ відбувся останній етап Проекту «Бенчмаркінг» Дунайської Водної Програми. У заході прийняли участь провідні фахівці КП «Черкасиводоканал» та ще 15 підприємств водопровідно-каналізаційного господарства країни.

Організатором та координатором виступила Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».

Учасники семінару отримали чудову можливість поспілкуватися з українськими та європейськими колегами, поділитися власним досвідом та обговорити напрями покращення ефективності діяльності підприємств.

Під час заходу керівником та технічним експертом проекту було представлено аналіз фінансово-технічних показників та індексів роботи водоканалів за даними 2016 року, порівняння ефективності роботи комунальних підприємств в межах української групи проекту та відповідних показників підприємств Західної Європи. Результати оцінки та порівняння сформовані Європейським Бенчмаркінговим Співробітництвом.

За сукупністю цих показників наше підприємство показало високий рівень продуктивності серед учасників групи і визнано одним з кращих, що підтверджено відповідним Звітом. КП «Черкасиводоканал» отримало відповідну відзнаку та сертифікат.

За повідомленням КП «Черкасиводоканал».

Коментарі

Вгору