Черкаський РАЦС – у п’ятірці найкрасивіших в України

16 червня 2015, 11:48

21_big

Черкаський РАЦС потрапив у ТОП-5 кайкрасивіших РАЦСів України, повідомляють ЧЕРКАЩАНИ [LIVE] з посиланням на Wedding. До переліку також потрапили будівлі у Харкові, Житомирі, Чернівцях та Херсоні.

Для прихильників традиційних церемоній на весільному сайті виклали фото та коротку історію про 5 найкрасивіших РАЦсів України.

Житомир

zhitomir-zags

Двоповерховий особняк Філіппова 1886 року, виконаний у стилі бароко, з приходом радянської влади не раз міняв своїх хазяїв. А в середині 70-х минулого століття став центральним РАЦСом міста. Будівля пофарбовано у блакитний колір, тому такий відтінок найчастіше зустрічається на житомирських весіллях.

 

Черкаси

cherkassy-zags

Будинок Щербини називають «палацом щастя». Побудований у 1892 році підприємцем А. Щербиною. Відрізняється багатим декором і надзвичайною легкістю архітектури.

 

Чернівці

chernovtsy-zags

На пішохідній вулиці Ольги Кобилянської знаходиться міський РАЦС, у якого стоїть розкішна металева кована карета – незмінне місце для фотосесій молодят. Але ми звернули увагу не на фасад будівлі, а на гарний інтер’єр Загсу всередині. Урочисті деталі виконані зі смаком витонченості і граціозності.

 

Херсон

kherson-zags

Обласний РАЦС – колишня будівля бібліотеки, побудованої у 1896 році.

 

Харків

kharkov-zags

Починаючи з 1913 р. цей особняк – перлина центру міста і найкраще місце, щоб почати свій спільний життєвий шлях. Архітектор А. Горохів спроектував будівлю в стилі еклектики, з яскраво вираженими рисами ампіру, в характерному для його робіт змішаному історичному стилі, що не виходить, однак, форм неокласицизму.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору