Черкаський район співпрацюватиме із нацгвардійцями

27 січня 2018, 12:04

Військова частина 3061 Національної гвардії України тісно співпрацюватиме з керівництвом Черкаського району в плані популяризації та агітації служби у військах нацгвардії за контрактом, пишуть "Сільські обрії".

Нагадаємо, військова частини 3061 Національної гвардії України є підшефною для Черкаського району. На підтримку військовиків у райдержадміністрації розробили відповідну програму, 20 тисяч гривень на реалізацію якої спрямують на сесії районної ради у лютому.

-  Сьогодні українські нацгвардійці – це мобільне, боєздатне військове формування, здатне виконувати правоохоронні і оборонні завдання з протидії загрозам національної безпеки, а також надавати допомогу мирному населенню,  - зауважив командир частини підполковник Василь Селезень.  

Голова районної ради Олексій Собко зазначив про готовність керівництва району співпрацювати та підтримувати військову частину в плані популяризації служби у військах нацгвардії, які стали першими військовими формуваннями в перші часи існування незалежної держави.

-   Один із векторів – це  робота з молоддю, - зауважив заступник голови РДА Петро Коренюк. – У подальшому це можуть бути і навчально-ознайомчі виїзди на полігони для учнів старшої школи, і участь військових у заходах національно-патріотичного спрямування, що проводимо в районі.

Коментарі

Вгору