Черкаський поліцейський очолив патрульних Херсонщини

15 травня 2018, 10:01

14 травня у Херсонській області представили нового керівника патрульної поліції. Ним став Костянтин Дронгаль, який був заступником начальника управління патрульної поліції в Черкаській області, пише "Інфоміст" з посиланням на прес-службі управління.

Новому колективу його представив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

“Упродовж цього часу Константин зарекомендував себе як справжній професіонал та досвідчений керівник. Вважаю, що він достойно впорається із покладеними на нього обов’язками”, — наголосив перший заступник.

Новий начальник Управління подякував за підтримку та довіру й наголосив, що максимальну увагу приділятиме зв’язкам із громадою, адже це єдиний спосіб зробити роботу поліції найбільш відкритою та прозорою.

“Основне завдання поліції — це забезпечення громадського порядку, аби містяни почувалися в безпеці. Докладатиму всіх зусиль, щоб виправдати довіру громадян та підлеглих. Я не розгубив свій оптимізм та віру в реформу. Зміни в країні, і в поліції зокрема, тривають. Нам ще багато треба зробити, але цей шлях ми подолаємо та досягнемо поставлених цілей”, — зауважив новий керівник патрульної поліції Херсонської області.

 

Вгору