Черкаський підприємець украв з міського бюджету понад 80 тисяч гривень

04 червня 2018, 11:28

Черкаський підприємець привласнив бюджетні кошти під час укладання тротуарної плитки у дворах житлових будинків обласного центру. Йому було оголошено підозру про вчинення кримінального правопорушення, повідомляє прокуратурою Черкаської області.

Під час здійснення досудового розслідування встановлено, що підприємець, з яким КП «Соснівська Служба утримання будинків» Черкаської міської ради укладено договір про капітальний ремонт прибудинкової території 2 житлових будинків у м. Черкаси. Указаний підприємець, зловживаючи своїм службовим становищем, склав та підписав 2 акти приймання виконаних будівельних робіт, внаслідок чого заволодів грошовими коштами міського бюджету на суму 86 тис.грн., що підтверджено висновком судової будівельно-технічної експертизи.

Наразі зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України.

На цей час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Робота по дослідженню фактів заволодіння бюджетними коштами суб’єктами господарювання під час виконання договорів щодо укладання тротуарної плитки по ряду об’єктів у м. Черкаси триває.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Вгору