Черкаський підприємець показав міській владі, як потрібно розчищати вулиці від снігу (фото)

02 березня 2018, 16:24

Фото: Андрій Бортник/Фейсбук

Від ранку вулиця Смілянська у Черкасах викликає здивування у  черкаських водіїв та пішоходів. Вулиця від «літака» до бульвару Шевченка повністю розчищена від снігу. І якщо на інших міських вулицях водії вже другий день поспіль буксують, застрягають та потрапляють у ДТП через навалу снігу, то тут безперешкодний проїзд забезпечено повністю. Утім, дякувати за таку безсніжну Смілянську варто не міській владі, а черкаському підприємцю Андрію Бортнику. Силами свого підприємства він показав, що сніжного колапсу у Черкасах можна було б уникнути, або ж принаймні вчасно на нього зреагувати.

Саме цей підприємець і мав би розчищати місто від снігу. Він виграв тендер, але приступити до виконання робіт не може – відсутнє фінансування з боку  міста. І, щоб не платити приватному підприємству, з очисткою від снігу місто намагається впоратися самотужки - силами комунального підприємства ЧЕЛУАШ. Та неозброєним оком видно, що ЧЕЛУАШ не справляється.

Фото: Андрій Бортник/Фейсбук

- В ЧЕЛУАШ іде повне ігнорування технологій. І цей результат бачать всі мешканці міста. Комунальне підприємство навіть не може використати ту техніку, яка є в наявності. А та чистка, яку вони роблять, здійснюється непрофесійно, просто створюють видимість, що чистять, - ділиться враженнями Андрій Бортник. – Тож можна сказати, що це викидання коштів у повітря.

Фото: Андрій Бортник/Фейсбук

Щоб показати, що місто все-таки можна було б вивести із сніжного колапсу, навіть після того, як вулиці вже добряче притрусило снігом та утворився накат, Андрій Бортник випустив на вулицю власну техніку. Переслідували, говорить Андрій Бортник, подвійну мету - показати керівництву міста, що вулиці можна розчищати швидко та ефективно.

- А також хотіли допомогти містянам - очистити одну з головних магістралей міста, адже саме по Смілянській їздить багато автівок. Захопили також і частину бульвару Шевченка. Хоч і почали чистити на півтори доби пізніше, ніж було потрібно, але результат бачимо, - наголошує підприємець.

Фото: Андрій Бортник/Фейсбук

Він розповідає, що спочатку по дорозі пройшли КДМками та тракторами, потім підправили грейдером узбіччя, цим самим розширюючи від снігових кучугур проїзд. Зробили обробку реагентом, а зранку очистку повторили. Загалом було задіяно чотири одиниці техніки.

- Ми йшли чітко по європейській технології і нам вдалося прибрати накат. У разі, якщо б роботи велись вчасно і по нашій технології, на 10 ранку після кожного з цих снігопадів всі дороги міста були б в такому стані, як зараз Смілянська. Якби це робилось за кошти бюджету по нашому договору, то місту це б коштувало 33540 грн, - підрахував Андрій Бортник.

Він додає, що після того, як очистили Смілянську та частину бульвару Шевченка, посипався шквал дзвінків та повідомлень - люди дякували та просили поїхати і на інші міські напрямки. Такі ж пости вдячності люди  продовжують писати і в соціальних мережах.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Влад :

Зато в отчётах, снег убран, тротуары почищены и посыпаны, а на самом деле украдут деньги якобы за выполненные работы.

Сергей :

Нет частникам. Смелянскую очистил Челуаш! Бортние нагло врет

Оксана :

Що ти п..диш

Оксана :

ЧЕЛУАШ ПОЧИСТИВ.ЧОМУ Ж ВСІ тоді ДОРОГИ він НЕ ПОЧИСТИВ

Александр :

А чего ж твой ЧЕЛУАШ сраный Мытницу не почистил как Смелянку? Закінчилось натхнення?

Олександра :

Дійсно ти не адекватний,засунь свій челуаш разом з його Льошиком собі в зад і радій що вони гарно вулиці чистили,а Бортнику подякувати треба за Смілянську потрібно,і це треба щоб ти доніс до свого мозку,не даремно люди на добу у нього залишилися на роботі і наші містяни бачать результат

Михайло :

Колись i власник Рошена навчав як треба керувати, тiльки пустiть.

Ярослав :

Не вірте цій маячні! Саме Андрій Бортник Виграв тендер на очистку міста на 5 років вперед!

Олександра :

Так,Бортник виграв,але наша мерія не вважала за потрібне внести в бюджет вінансування очистки доріг на жаль,і вирішила,що челуаш справиться але сталося не так як гадалося… і це бачимо вже завдяки цьому чудовому снігопаду

Виталик :

Да уважуха,так бы визде, дальнобойщики цветы мерам носили 🙂 🙂 🙂

нечеса :

А тем временем правящие нынче Черкассами свободные от разума кухарчуки убеждают нас, что снег чистить не надо, сам растает, лучше деньги бюджетные сэкономить, а то нечего красть будет!

Марина :

Челуаш дороги не чистив,це видно по всіх вулицях міста наслідки цього на новому асфальті з’явилися ями.Скотиняки Ви такі!!!!!

Дмитро :

Радуйтесь, черкащане, что хоть у Вас есть что чистить, то есть дороги имеются… Вон в Смеле соседней Путин все дороги падло эдакое разбомбил, бессовесный…

Черкащанка :

Пані Бінусова, що робиться у дворах будинків, за прибирання яких ви берете 70% тарифу? У вас є совість? Неможливо ні пройти, ні проїхати! За весь цей час у дворах ані трактора, ані двірників. ЖАХ.

Вгору