«Черкаський облавтодор» під примусом прокуратури виплатив 2,7 млн гривень зарплати

13 червня 2014, 10:23

 

У ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом безпідставної невиплати працівникам державного підприємства «Черкаський облавтодор» заробітної плати поновлено порушені конституційні права громадян шляхом повного погашення їм заборгованості на загальну суму понад 2 млн 700 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Черкаській області.

Як повідомлялось раніше, прокуратурою області проведено перевірку в діяльності державного підприємства «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», в результаті якої виявлені порушення у сфері оплати праці.

У ході перевірки встановлено, що директор підприємства, у травні поточного року порушивши законодавство про працю, безпідставно, за наявності коштів на рахунку, не спрямував їх на погашення існуючої заборгованості із виплати заробітної плати працівникам у сумі понад 2 млн 700 тис. грн, яка виникла протягом лютого-березня 2014 року, а використав їх на господарські потреби.

За результатами перевірки прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 1 ст. 175 КК України (безпідставна невиплата зарплати).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору