Черкаський нардеп вимагає скасувати закони, прийняті 16 січня

23 січня 2014, 15:17

Сьогодні позафракційні народні депутати підписали законопроект про визнання "диктаторських законів" такими, що втратили чинність. Про це на своїй сторінці у Facebook написав позафракційний депутат Ігор Єремеєв.

Про це інформує Тиждень.ua.

«Мова йде про скасування 8-ми з 10-ти законів, які набрали чинності 22 січня. Він поданий на реєстрацію у ВР, однак через термінову і примусову евакуацію апарату Парламенту на робочому місці сьогодні немає жодної людини, яка б могла зробити реєстрацію!», – написав Єремеєв.

Він висловив сподівання, що завтра законопроект буде зареєстровано.

«Будемо тримати громадськість у курсі подальших подій навколо цього законопрокету, а також щодо наступних кроків», – написав Єремеєв.

Законопроект підписали позафракційні депутати: Литвин В. М., Єремеєв І. М., Івахів С.П., Мартиняк С. В., Лабазюк С. П., Мошенський В. З., Тимошенко В. А., Доній О. С., Пилипишин В. П.

Раніше народний депутат Володимир Литвин закликав провести позачергову сесію Верховної Ради та відмінити усі прийняті 16 січня закони крім Державного бюджету

На думку Литвина, коли в такій ситуації гинуть люди, відповідальність завжди несе влада.

"У зв'язку з тим, що загинули люди, яким ще жити і жити, яких все своє життя будуть оплакувати батьки, вважаю за необхідне висловити співчуття рідним і близьким цих молодих людей, які не дожили, не зробили те, про що мріяли",- сказав Литвин.

Він також запропонував оголосити день жалоби , утриматися від будь-яких насильницьких дій та провести переговори у Верховній Раді без міжнародних посередників.

Нагадаємо, скандальні закони України, схвалені Верховною Радою 16 січня під час голосування руками, після підписання Віктором Януковичем були опубліковані 21 січня в парламентській газеті "Голос України" та урядовому виданні "Урядовий кур'єр".

Як відомо, ці закони обмежують права мітингувальників та дозволяють здійснювати заочне кримінальне провадження. Крім того, більшість прийняла скандальний законопроект про наклеп та законопроект про так званих "іноземних агентів".

Це викликало масовий спротив українців і 19 січня у центрі Києві почалися масові сутички мітингувальників з міліцією, які тривають досі.

Поділитись

Коментарі

Свобода сказав:

І делікатно закон про амністію херкутців не помітили )))) Щас.

Вгору