Черкаський консервний комбінат хочуть роздержавити

10 червня 2015, 16:17

1713

ДП «Черкаський консервний комбінат» потрапило до переліку перших десяти держпідприємств, які підлягатимуть роздержавленню, інформує Діловий регіон.

Для реалізації пілотного проекту з роздержавлення аграрних держпідприємств вже створено спільну робочу групу у складі фахівців Мінагрополітики, Фонду держмайна України та Фонду інновацій та розвитку (Республіки Грузія).

«Ми цілеспрямовано відібрали різні підприємства з точки зору спеціалізації, розташування та механізмів роздержавлення, які можуть бути застосовані. Частина з них підпадає під розпаювання, другі приватизують, а майно інших реалізують на аукціоні. Наша спільна мета — відпрацювати кожний з механізмів, скоординувати дії та на практиці імплементувати успішний досвід наших грузинських партнерів», — повідомив заступник голови робочої групи Мінагрополітики з питань роздержавлення Олексій Зубрицький.

Нагадаємо, раніше робоча група Мінагрополітики з питань приватизації рекомендувала до роздержавлення перші 100 підприємств. Фінансова діагностика кожного з них підтвердила їхню збитковість та нездатність відновити економічну активність в умовах державного підпорядкування, - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Ознайомитися з переліком підприємств.

Поділитись

Коментарі

Вгору