Черкаський імпортер косметичних препаратів та обладнання для перукарень ухилився від сплати 3 млн. гривень податків

11 листопада 2014, 20:22

загруженноеСпівробітники оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області спільно з працівниками управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Черкаської митниці викрили факт ухилення від сплати податків та митних платежів черкаським підприємцем – фізособою. 

Встановлено, що лише у 2013 році підприємливий черкасець ввіз на митну територію України поза митним контролем товари іноземного виробництва на суму понад 12 мільйонів гривень, без сплати відповідних митних та податкових платежів. Ввезені таким чином парфумерні та косметичні препарати, інструменти та обладнання для перукарень відомих європейських торгівельних марок «GaMa» (Італія), «Oster» та «Comair» (Німеччина) тощо були реалізовані через розгалужену торгівельну мережу, а відповідні доходи від їхнього продажу не знайшли відображення у податковій звітності платника.

Використовуючи таку злочинну схему, підприємець ухилився від сплати податків та митних платежів на загальну суму майже 3 млн.грн.

За даним фактом співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах).

Наразі триває досудове розслідування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору