Черкаський екс-депутат відсудив приміщення магазину “Юність”

03 липня 2018, 13:00

Соснівський районний суд задовольнив позов колишнього депутата міськради Віталія Дядченка щодо визнання незаконним передавання приміщення колишнього магазину “Юність”, що розташований на перехресті бул. Шевченка та вул. Остафія Дашковича, пише "ІнфоМІСТ".

Віталій Дядченко заявляв, що лишився приміщень через шахрайські дії з боку Бінусова. Натомість інший учасник конфлікту це заперечував і твердив, що набув право власності на приміщення у незаборонений законом спосіб – отримав у дар.

Упродовж двох років приміщення кілька разів брали під охорону люди у формі, а орендарі – брендові магазини – з’їхали. Нині “Юність” пустує.

За словами Дядченка, рішення щодо задоволення позову суд ухвалив сьогодні вранці.

Екс-депутат повідомив, що під час розгляду справи було зроблено три експертизи, які підтвердили підроблення документів, зокрема, фальшування підписів Дядченка і його дружини. Також доказами правоти Дядченка були свідчення допитаних осіб.

– Розгляд справи затягнувся, тому що стався трагічний випадок із відповідачем, який загинув. Тож за законом довелось чекати шість місяців, доки спадкоємці між собою вирішать, хто успадкує майно. Спадкоємцем виступив єдиний неповнолітній син особи, інтереси якого представляла мати. Ані відповідача, ані його адвокатів у справі не було, – каже Дядченко. – Суд своїм рішенням зобов’язав внести зміни щодо власника і передати приміщення належному власнику. Але це лише рішення першої інстанції. Відповідач має місяць, аби оскаржити його.

Коментарі

МАРКІЗ сказав:

КРИМІНАЛЬНІ РОЗБІРКИ…!!!ЯК ВЖЕ ВСЕ ЦЕ НАБРИДЛО…

Вгору