«Черкаський Дніпро» до Дня Святого Миколая подарував дітям торт-гігант (фото, відео)

19 грудня 2015, 10:04

DSC_0332

Торт-велетень у вигляді футбольного поля з’явився до Дня Святого Миколая у Черкасах.

Спекли його місцеві кондитери на замовлення футбольного клубу «Черкаський Дніпро». Солодким велетнем керівництво клубу та гравці почастували вихованців Михайлівської спеціальної школи-інтернату, що у Кам'янському районі.  Із собою у подарунок прихопили м’ячі, ігрові маніжки, книги-довідники «Від «Буревісника» до «Черкаського Дніпра», настінні календарі. Ігрова футболка команди «Черкаський Дніпро» теж знайшла свого нового господаря. Ним став місцевий вихованець Сашко, який у ході змагання на найдовше безперервне набивання м’яча, зробив  більше сорока влучних ударів. Приємно здивували майстерністю і результатами й дівчата.

DSC_0231

- Одна така зустріч ефективніша і корисніша, аніж десяток уроків фізкультури, - говорить директор Михайлівської спеціальної школи-інтернату Василь Могилей. – Так, діти вивчають комп’ютерну справу, але разом з тим ми привчаємо вихованців і до занять спортом та активного способу життя. Приємно, що гравці, яких неабияк шанують в області, подають гарний приклад підростаючому поколінню.

Школярі віддячили футбольним гостям концертом, гості ж запросили вихованців закладу на усі свої домашні матчі.

- Керівництво клубу, - зазначає заступник генерального директора ФК  «Черкаський Дніпро» Юрій Колеснік, -зацікавлене у розвитку футбольного руху по всій області. У планах – відкриття Академії футболу. Тож школярі мають неабиякий стимул розвивати свої футбольні вміння.

- Хочу побажати вам усіх благ, - звернувся Юрій Колеснік до присутніх. - Головне у цьому житті, переконаний, бути гарною, порядною людиною.

DSC_0314

Для футбольних гостей організували екскурсію закладом. Малеча ж мала нагоду отримати автографи та сфотографуватися з футболістами на згадку.

- Дуже активні, здібні та допитливі діти,  - ділиться враженнями від зустрічі нападник «Черкаського Дніпра» Руслан Качур. – Наостанок навіть обіймали нас, не хотіли відпускати. Ми запросили їх на наші домашні матчі, будемо раді таким уболівальникам.

За інформацією прес-служби ФК "Черкаський Дніпро"

Коментарі

Вгору