Черкаський депутат скаржиться на наклепи прокуратури

11 грудня 2017, 17:25

Фото Ігоря Єфімова.

Депутат Черкаської міськради Олексій Романов звинувачує прокуратуру у некоректному трактуванні слів його колеги, Максима Шадловського. Про це він заявив під час інтерв’ю сайту “ІнфоМІСТ”.

Ідеться про нашумілу заяву депутатів після вбивства депутата міськради Михайла Бінусова. На прес-конференції депутати заявили, що їм пропонували хабар за відставку міського голови Анатолія Бондаренка. Через деякий час прокуратура закрила кримінальне провадження, мотивуючи це тим, що один із депутатів відмовився давати пояснення у справі, а інший сказав, що “пожартував”.

– Якщо уважно передивитися наш брифінг, то можна почути, як я казав, що до мене свідомо деякі бізнес-кола підсилають близьких мені людей з розрахунку на те, що я не зможу про них свідчити у правоохоронних органах. Я це сказав одразу, не приховуючи, – каже Романов. – Я чітко усвідомлював, що конкретних фактів, аудіо чи відео в мене немає. Але я мав це сказати, щоб люди розуміли, які процеси передували вбивству нашого колеги. Ці намагання перевернути, що я якісь політичні бали заробляв… Для мене це просто неприпустимо! Я був на похованні, коли було 9 днів, і бачив, хто з колег прийшов на ці сумні заходи, а хто потім давав прес-конференції і зручну для них версію подій. Коли в мене брали покази, слідчий відразу сказав: "Ну, ви ж будете посилатися на 63 статтю" (Стаття Конституції, в якій ідеться, що особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім’ї чи близьких родичів, – ред.) Я йому сказав: так. Більше нічого про обставини справи його не цікавило: ні хто підсилав ту людину, ні коли.

Натомість Максим Шадловський, додає депутат, слово “жарт” вживав у іншому контексті.

– У нас є копії показань у прокуратурі. У показах Максима жодного слова про те, що він "пожартував", немає. Там була інша фраза. Коли слідчий спитав у Максима Шадловського, чи серйозно депутат Руслан Зоря казав йому про хабар, він відповів, що не знає, жартував Зоря чи говорив серйозно, але така пропозиція була. Прокуратура ж публікує офіційне повідомлення, в якому йдеться, що сам Шадловський пожартував…

За словами депутата, півтора тижня тому Максим звернувся у прокуратуру з вимогою спростувати інформацію, яка була опублікована на сайті.

– Якщо місцеві правоохоронці не відреагують, далі послідує звернення у Генеральну прокуратуру, – говорить Романов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору