Черкаський бізнес стали менше перевіряти

25 грудня 2014, 20:50

20000006064

Цього року працівники фіскальної служби області провели 866 перевірок юридичних осіб приблизно на 10 відсотків менше, ніж 2013 року. Фактичних перевірок було проведено лише 39, та й ті – за заявами громадян про порушення підприємцями їхніх прав та законних інтересів.

Щодо перевірок підприємців – фізичних осіб, то цього року проведено 63 планові перевірки та 2444 – позапланові. Втім 2251 з них або 92 відс. були ініційовані підприємцями і відбулись у зв’язку із закриттям підприємницької діяльності.

Як зауважив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, кількість запланованих перевірок підприємців в Черкаській області найменша в Україні.

Він також наголосив, що фіскали враховують важкий період, який наразі має місце у діяльності підприємств. «Контрольну функцію фіскальної служби не відмінено, але підходимо до виконання цього дуже зважено і йдемо на перевірку лише у випадках, коли для цього є дуже серйозні підстави», – підкреслив очільник фіскальної служби області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору