Черкаський активіст вийшов із конкурсної комісії при ОДА через її непублічність

25 грудня 2014, 09:54

1

Анатолій Стеценко (ГО "Автомайдан-Черкаси") заявив про вихід із конкурсної комісії з кадрових призначень при ОДА через непублічність її роботи та непрофесійний підхід до фахових призначень.

- Членів комісії ніде не оприлюднюють, і це парадокс: сама комісія просить, щоб її склад оприлюднили на сайті. Кажуть, так на нас будуть тиснути. Ми досягли того, що принаймні почали оприлюднювати претендентів на посади. У постанові 2013 року про роботу комісії, іспит претендентів на посаду складається лише з письмових відповідей. Тут же ввели додатково усну співбесіду. Але жоден з потенційних керівників не спромігся прийти і презентувати свою програму, бачення майбутньої роботи… Були і випадки, коли приймали заяви від претендентів з порушенням процедури.

Однією з причин виходу є і те, що комісію так і не зробили фаховою:

- Я не маю морального права оцінювати професіоналізм людини іншого напрямку, в якому я не розуміюсь. А були випадки, коли комісія не мала жодного фахового члена комісії, - коментує Анатолій Стеценко.

Члени Координаційної ради сил Майдану Черкащини вже просили замість однієї постійної конкурсної комісії створювати їх окремо по напрямкам, адже претендентів на посади різних структурних підрозділів мають оцінювати відповідно кваліфіковані члени комісії. На останньому зібранні Громадської ради активістами КРСМЧ був запропонований варіант: частково постійний склад комісії, а частково – змінний фаховий. Утім, Олег Ткаченко на це поки так і не погодився.

За інформацією Координаційної ради сил Майдану Черкащини

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору