Черкаських спортсменів провели на Паралімпійські ігри

29 серпня 2016, 11:50

aca34fdc69f42137d97b778d27a2bc76d4c6485d

У суботу, 27 серпня, на головній площі столиці пройшла урочиста церемонія проводів національної паралімпійської збірної команди України на XV літні Паралімпійські ігри до Бразилії. Черкащину на цих змаганнях представлятимуть семеро спортсменів.

До збірної України для участі в Паралімпійських іграх в Ріо від Черкащини увійшли: член збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Дорошенко; член збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору Роман Данилюк; члени збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору Олександр Білоножко, Максим Жук і Ірина Яринка.

Також Черкаську область на Паралімпіаді преставлятимуть: член збірної команди країни з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Василь Ковальчук; член збірної команди країни з футболу спортсменів з наслідками ДЦП Богдан Кулинич.

Нагадаємо, з 7 до 18 вересня у Ріо-де-Жанейро 172 українські спортсмени відстоюватимуть честь Батьківщини у 15-ти видах спорту.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору