Черкаських рятувальників держава фінансує на 8%

31 серпня 2015, 06:38

1Про це повідомив на засіданні виконкому начальник міського відділу Управління ДСНС у Черкаській області, полковник служби цивільного захисту Андрій Хижняк.

Суперечка точилась навколо фінансування черкаських рятувальників протягом наступних 5 років: члени виконкому мали затвердити «Програму забезпечення пожежної безпеки у м. Черкаси на 2016-2020 роки».

Про це повідомляє прес-служба Черкаської мерії.

Звучала думка громадських активістів про те, що служба з надзвичайних ситуацій – це державна служба, і її має фінансувати держава, за рахунок тих податків, які платять її громадяни до Держбюджету. Якщо ж фінансувати ще й з міського, то це буде подвійне фінансування.

- Держава фінансує нашу службу на 8 % від потреби. Цих коштів ледь вистачає, щоб заплатити зарплату нашим працівникам. Ні на паливо, ні на запчастини, ні на спецодяг фінансів нема, - пояснив ситуацію полковник Хижняк. – Тільки в цьому році ми отримали підтримку з міського бюджету. Сподіваємося, що ця програма дасть змогу забезпечити нашу службу найнеобхіднішим, хоча б у мінімальних обсягах.

Але попри те, що прозвучали й пропозиції про збільшення фінансування або придбання за рахунок міського бюджету якихось важливих речей для рятувальників (запчастин, бойового одягу, автомобілів тощо), голосів «за» для прийняття програми не вистачило. Питання перенесено на наступне засідання.

Благодаря ВерумОпшен Вы сможете приумножить Ваши деньги

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору