Черкаських футболісток запросили до збірної України

12 червня 2014, 18:29

Спортивне визнання. Гравців єдиної жіночої футбольної команди Черкас запросили до збірної України. Це вперше з часів її незалежності. Черкаські спортсменки тиждень обмінювалися досвідом із найвправнішими футболістками країни. Спортивні збори проходили на Київщині. Туди черкаських футзалісток запросив тренер жіночої збірної України Володимир Колок, інформує "Черкаський спорт".

- Коли ти вдягаєш форму з гербом, форму синьо-жовтого кольору, коли лунає твій гімн, мені здається, що це щастя для спортсмена. Я отримала величезний досвід. Можу його передати тепер моїм дівчатам, які в мене в команді. Я тепер знаю, як готуватися, тренуватися, аби досягти такого результату, - розповіла капітан жіночої футбольної команди Черкас Вікторія Супрунович.

Нагадаємо, дівчата виступають за єдину черкаську жіночу команду "Богдан", яка цьогоріч гучно заявила про себе у чемпіонаті України з футзалу (І ліга). Колектив був сформавиний у 2013 році. Загалом у складі команди поки що 10 осіб, втім заявка не є закритою, тому до неї можуть потрапити й нові футболістки. У складі "Богдану" грають як зовсім юні гравці (15 років), так і досвідчені футболістки (28 років). Тому в команді наявний хороший баланс досвіду і молодості.

Весенняя распродажа для женщин! Покупка шубы в Киеве - наиболее выгодна. Купить шубу по низкой цене - реально!

Поділитись

Коментарі

Вгору